12 Replies to “10.21.17 КАД: ПОЧЕМУ ПОРОШЕНКО НЕ СОЗДАЕТ АНТИКОРРУПЦИОННЫЙ СУД”

 1. Тук-Тук-Тук! У той самий час коли в Українi завелася ” зла сила “.. від якої як чорт вiд ладану тікають самі запеклі корупціонери.. якi дуже бояться створення Антикорупційного Суду.. пан Порошенко не сприяючи боротьбі з корупцією .. всупереч Закону України ” Про судоустрій і статус суддів” Ч.1 і 2 Ст.19 .. НЕ ВНОСИТЬ до Верховної Ради законопроект про Антикорупційний Суд .. тим самим НЕ ВИКОНУЮЧИ закон про судоустрій!

  Нагадуємо

  ! Обов’язок Президента

  Ч.1 і 2 Ст.19 Закону України “Про судоустрій і статус суддів”

  Стаття 19. Порядок утворення і ліквідації суду
  1. Суд утворюється і ліквідовується законом.
  2. Проект закону про утворення чи ліквідацію суду вносить до Верховної Ради України ПРЕЗИДЕНТ України після консультацій з Вищою радою правосуддя.

  ! Діяльність Антикорупційного суду
  Ч.2 п.2 ст. 31 Закону
  31 Види і склад вищих спеціалізованих судів
  2. Вищими спеціалізованими судами є:
  1) Вищий суд з питань інтелектуальної власності;
  2) ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦIЙНИЙ СУД.

  ч.2 ст.33 Закону
  Стаття 33. Суддя вищого спеціалізованого суду
  2. Суддею Вищого антикорупційного суду може бути особа, яка відповідає вимогам до кандидатів на посаду судді, за результатами кваліфікаційного оцінювання підтвердила здатність здійснювати правосуддя у Вищому антикорупційному суді, а також відповідає іншим вимогам, встановленим законом!

  ! Судді Антикорупційного суду, конкурс
  ч.16 ст. 79 Закону
  Стаття 79. Проведення конкурсу на зайняття вакантної посади судді
  16. Критерії визначення переможця конкурсу на посаду судді Вищого антикорупційного суду визначаються законом!

  ! Строк утворення Антикорупційного суду, обрання суддів
  П.16 Прикінцевих положень Закону
  ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ
  16. Вищий антикорупційний суд утворюється та проведення конкурсу на посади суддів у цьому суді має бути оголошено протягом дванадцяти місяців з дня набрання чинності законом, який визначає спеціальні вимоги до суддів цього суду!

 2. Привіт, Павло) Мене більше цікавлять 2 теми:
  Славнозвісне підвищення пенсій і балотування піар леді на пост президента ” необъятной “.
  Чи скажеться нам, простим українцям, це підвищення на цінниках в магазині або на вже мертвих президентах США? Йде кінець року. І саме в цей час ми і маємо пік цих ігор коливання курсу доллара і скачки цін.
  І що надумали кремлівські шістки виставляючи цю підстилку в президенти? Зробити видимість боротьби з владою? Ми всі знаємо, що вона не набере тих голосів, які потрібно. Цікаво дізнатись реально хід їх думок, нуу, і особливо твоєї) Дякую за твою роботу і старання. Чекаю кроваву проповідь)))

 3. Нету политической воли Президента и его окружения для того, чтобы такие мудаки как Насиров, Роземблат и всякие негодяи сидели в тюрьме, потому что в наших судах они смогут все порешать. Назовите мне хоть одного высокопоставленного чиновника который сидит при правлении Петра Порошенко. НИ ОДНОГО. ХОтя они должны были сидеть тысячами. И все эти фото с взяточниками, которые показывает Юрий Луценко, не стоят НИЧЕГО, так как после это все решается и всех выпускают

  1. А що таке”політіческая воля” ? Типу президент пише СВІЙ указ “посадити іванова сидорова” ? Поясніть Фактами ! Пишите “в наших судах они смогут все порешать” ! СУДАХ ! а винний президент ! Де зв’язок (причина=наслідок) ? Фактичний !

   1. Политическая воля – это когда Порошенко через колено проталкивает в парламент Закон об особом статусе в ОРДЛО, это когда принимается бюджет на каждый год, пенсионная и медицинская реформа. То есть, когда ему надо было и он захотел (или на него давил МВФ и США) то все принималось. Сейчас то же самое будет с антикоррупционным судом. Когда ему США скажут Петя – надо создать Антикоррупционный суд – то он подаст этот законопроект и скажет что это его заслуга. Это человек который хронически лжет

  1. Конституція України – Розділ VIII Стаття 125. -“…Створення надзвичайних та особливих судів не допускається..”

Leave a Reply