КАД: ПОРОШЕНКО ВАМ НЕ “TEFAL”!

МНОГИЕ ЛИ ИЗ ВАС СМОГУТ НАЗВАТЬ ОБЯЗАННОСТИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ?

Многие ли украинцы понимают сферу ответственности своих министров, депутатов, чиновников и прочих должностных лиц?

Ответ очевиден: КРАЙНЕ НЕМНОГИЕ.

А почему так? Почему вы не удосужитесь ознакомиться с должностными обязанностями нанятых ВАМИ и на ВАШИ деньги различного уровня менеджеров, чтобы потом грамотно с них спрашивать за их работу?

Правовой нигилизм – это настоящий бич любого, в том числе и украинского, общества.

Ибо будь вы грамотными, вы бы не задавали идиотских вопросов и не выдвигали абсурдных требований…

 

3 Replies to “КАД: ПОРОШЕНКО ВАМ НЕ “TEFAL”!”

 1. І що вам не сподобалося у “нитті” тієї дами, пане Павле?
  Президент України складає таку присягу:

  “Я, (ім’я та прізвище), волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. ЗОБОВ’ЯЗУЮСЬ усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, ДБАТИ ПРО благо Вітчизни і ДОБРОБУТ Українського НАРОДУ, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі”.

  (ст. 104, розд. V, Конституції України)

  До речі, Оте речення у присязі, що починається з слова “ЗОБОВ’ЯЗУЮСЬ” – єдине, в якому встановлюються законом зобов’язання Президента. І ці зобов’язання ще жоден Президент України не виконував. Лише декотрі намагалися час від часу.

  1. А ДОБРОБУТ це що, по-вашому? Піти бабі Галя щось ДОБРЕ зробити, щоби вона відчула, що він про неї дбає? Добре що? Відтрахати її, під”їзд їй помити, сіна корові принести, їсти зварити? Невже він не робить той добробут, коли на світовій арені захищає Україну, щоби був мир в Україні і українці могли самі будувати свою державу? Про соціальний захист Павло добре розклав по поличках в ролику “Зубожілість українці”. Такі ми зубожілі , такі бідні, що нема на то ради! Я теж це можу підтвердити, про що Павло розказує в ролику. Хочемо як в Європі жити, тільки не хочемо так працювати і платити податки, як вони то роблять. Крапка!

Leave a Reply