Здохне Юхим – та і йух з ним


Пройде якась кількість років. Може рік, а може шість – там буде видно. Порошенко повернеться до бізнесової діяльності, буде працювати, буде заробляти, сплачувати податки, нормально жити в колі своєї великої сім’ї. Все в нього буде – повага колишніх виборців, любов дружини і дітей, кілька позитивних абзаців в підручнику з історії України.

А що буде у вас, нешановні медіабляді? Ну так – ви доробите ремонти в своїх квартирах, купите собі по новому авто, але як і раніше будете продавати себе, свою країну і свою сім’ю за пару копійок. Потім ви набриднете своєму хазяїну, на ваше місце він купить нових, а ви перейдете в інші руки, на нижчу зарплату і так і буде жити – перехідним вимпелом, поки не скотитесь на ціну звичайної дешевої привокзальної проститутки.
А потім ваш син дізнається про вас правду і одного разу не подасть вам руку, а унітаз засереться і ремонт не буде за що зробити, і дружина піде собі шукати більш високооплачувану блядь. Бо у вас саме так і заведено: ви живете не розумом, не коханням, а виключно блядськими інстинктами.
А помрете ви не від хвороби – ви згорите в полум’ї заздрощів. Ну і хер з вами. Як жив – так і здохни.

Leave a Reply