КАД: ПОЧЕМУ НЕ СИДИТ АХМЕТОВ

ПОЧЕМУ НЕ СИДИТ АХМЕТОВ?

Этот вопрос является одним из краеугольных камней современной украинской зрадофилии.

Так почему?

И что изменится в жизни зрадофила, если Ахметов однажды сядет?

Смотрите и комментируйте видео:

 

 

7 Replies to “КАД: ПОЧЕМУ НЕ СИДИТ АХМЕТОВ”

  1. Спасибо за кад.Я тоже из города на Донбассе и всегда меня интересовал этот вопрос.Жаль,но ты прав.Уж слишком уже далеко он ушел вперед,чтобы действительно можно было его достать.

  2. Блять, Павел, почему ты перестал переключать камеру на дорогу????? 98% россиянцев (думаю, и украинцев примерно столько же) не имеют понятия о просмотре улиц на Google Maps. А половина не понимают разницы между Яндекс и Google. Показывай Америку, может начнёт мозг работать…..

  3. Я ще хочу додати: Щоби народ помінявся, тобто підріс і вибрав таку владу, як треба – потрібен час, а його, як відомо, не дають. І немає такого засобу, як у аграріїв, щоби поприскати і всі, раз і дозріли. Тому і є певна частина українців так радикально налаштована, бо часу мало.

  4. Вітаю! Павле! Я згоден, що закон повинен виконуватися, докази зібрати тяжко, бо ж хто бачив, щоби злодії робили свої злодійства при свідках. Що ж тоді робити при такій масі злодіїв, коли всі майже все знають, але доказів немає. чи бракує? А з другої сторони – чи зміниться щось у моєму, чи когось іншого житті якщо посадять Ахметова, чи йому подібних? Павле, полоса безкарності настільки розтягнулася, що народ вже на вірить ні в суди, ні в прокуратуру, не вірить в те, що у нас є правова держава. І це діє деструктивно і страшними темпами. Я погоджуюся з тобою на 100%, що має бути верховенство права, але тут, в Україні все частіше появляються признаки того, що це верховенство права буде здобуватися через кров. Безкарність для злодіїв підриває авторитет, в першу чергу, самого президента, це очевидно. І практично неможливо при такій бездіяльності влади, когось переконувати. що ми маємо найкращого президента за свю історію незалежної України. Що робити? Друже

    1. Надо выбирать таких депутатов, которые будут принимать нужные не ахметовым, а НАРОДУ законы.

      1. Власне так, над цим і працюю не один рік, але незрілих, мені здається, все ще є більше. Боротьба продовжується! Удачі, Павле! Дякую за твою працю!

Leave a Reply